05 Ekim 2015

Superonline Tablet Kampanyasına Telefon Ederek Katılmamı Sağladılar.

Turkcell Superonline'a ulaşmaya çalışıyorum, Turkcell-Superonline arasında ping-pong topu gibi değişik numara ve kişilere yönlendirildim, neredeyse saatler sonra verdikleri kargo şirketinin telefonuna bakan yok. Yani doğru adrese yönlendirilmeyen kargomun peşinde koşmak zorunda kalıyorum, muhatap bulamıyorum-bulduğumda yanlış bir yere yönlendirildiğim ortaya çıkıyor, dakikalarca telefonda bekliyor, zaman, enerji ve kontör harcıyorum, velhasıl hala sorunuma çözüm bulacak bir yetkili ile dahi görüşebilmiş değilim.
Turkcell internet-online'a yazdığım şikayet için on gün içinde aranacağım yazılı.

Nuray 77 Okunma

Cevaplar

  • Nuray17 Ekim 2015

    Firmayı aramaya devam ediyorum. Abone işlemlerine aktarılıyorum, hat düşüyor. Bir müşteri hizmet yetkilisi tarafından bugün bayiiden aranacağım teyit edildi, fakat aranmadım. Sonuç olarak hala tabletim bana teslim edilmedi, çünkü teslimat adresimi güncelleyen bir sisteme sahip bile değiller. Bu ortaya çıktı.

  • Superonline Temsilcisi05 Ekim 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön