21 Nisan 2017

Superonline Tablet Kampanyası Vaadini Yerine Getirmedi.

Ne yazık ki Turkcell Superonline kurumsal ADSL kullanıcısıyım. 2016 yılı Ekim-Kasım ayları civarında çağrı merkezi tarafından aranarak yeni bir tarife hakkında bilgilendirildim. 2 yıl taahhüt ve 15-20₺ fazla fatura ödeme karşılığında tablet hediye edilecek bir tarifeye geçtik. Bu tarifeyi kabul dişimizin sebebi her normal insan gibi tablet hediye edilmesiydi ancak tabi ki bu durum gerçekleşmedi. Yaklaşık 6 aydır defalarca aramama rağmen birbirinden komik, sinir bozucu ve ilgisiz tavırla karşılandım. Bu süreç boyunca arayıp tablet istemiyoruz dediğimiz bile iddia edildi. Sınırlı sayıda olan tableti sınırsız sayıda müşteriye vaat edip sonrasında da asla hatalarını kabul etmeyen ve kendi çözümünü kendisi bulmaya çalışan müşteriye bile yardım edemeyen bir tutumla karşı karşıyayım. Bu süreçte bugüne kadar fazla ödediğim tutarın iade edilmesini ve taahhüdümün sonlandırılmasını da istesem (kendi çıkarları açısından en uygun çözümün bu olduğunu düşünüyorum) bir sonuca varamadık. Son aramalarımdan birinde bugüne kadar bu konuyla ilgili hiçbir kaydınız yok dediler ve bu tavır sonrasında, haklı olarak sunduğum çözümlerden vazgeçtim ve sadece tablet yollamaları takdirinde konunun çözülebileceğini söyledim. Normal şartlarda müşteri ve konunun mağduru olarak çözüm bulmak zorunda olmamama rağmen yine de elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Benim gibi bir çok kişinin de aynı durumu yaşadığına eminim. Sonuçta sınırlı sayıda olan ürünü sınırsız gibi dağıtma vaadinde bulundukları tek müşteri ben olamam. Sorun herkesin hakkını arama konusunda aynı hassasiyette olmaması. Bugün yaptığım son aramada hala biz sizi arayacağız kalıp cümlesiyle karşılaştığımda artık daha fazla beklemeyeceğimi ve telefonu kapattıktan sonra bu sorunu mümkün olduğunca çok mecrada paylaşacağımı kendilerine ilettim. Turkcell gibi bir firmanın kurumsallığıyla ve müşteri memnuniyetiyle ön planda olması gerekirken, 3-5 ne koparırsam kardır mantığıyla ilerlemesi oldukça üzücü. Defalarca 48 saat içinde arayacaklarını ve sorunu bir an önce çözeceklerini söyleyen çalışanları belki bu paylaşım sonrasında biraz olsun işlerini ciddiye alır ve bir geri dönüş yaparlar umarım.

Ceren 313 Okunma

Cevaplar

 • Ceren 22 Nisan 2017

  Sorunlar sizinle paylaşıldığında çözülseydi bu platforma taşınmazdı zaten. Bu nedenle şu otomatik mesajı yollayıp durmayın.

 • Superonline Temsilcisi22 Nisan 2017

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.04.2017 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

 • Ceren 21 Nisan 2017

  6 aydır neyi inceliyorsunuz anlamıyorum. csı Superonline maşallah. Konuyla ilgili otomatik mesaj atmak dışında yapacağınız başka hiçbir şey yok mu gerçekten? Zaten bütün süreç boyunca aynı cevabı aldım. Siz incelemeye devam edin, mahkemede görüşürüz.

 • Superonline Temsilcisi21 Nisan 2017

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön