Superonline Tablet Gönderimi Yapılmıyor.

Ahmet Faruk E. |

Asus tablet kampanyası için stoklarda kalmadığı halde internet sisteminden ve bayilerden kampanya devam ediyor gibi gösteriliyor. Başka bir sıkıntı için; Superonline sisteminizin bunca süre güncellenmemesinin sizin gibi kurumsal bir firmada mümkün olmadığını insanların anlamadığını mı sanıyorsunuz?

Sizin gibi bir firmanın ürün satmak için amiyane tabirle müşteriyi safa yatırmaya çalışması iş ahlakına ne derece uygundur? Biz müşterilerinde 25 mbps daha yavaş ama dürüst firmalardan hizmet satın almaya yönelmemiz sizin şirket prestijinizi zedelemez mi?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Faruk E.
  30 Haziran
  17:03

  Cozum sureci tamamlanmadan herhangi bir degerlendirmede bulunmiyacagim. 50 megabitlik interneti baglattim ve 0.26 mbps lik internet hizi yasiyorum. Henuz tablet teslimatida yapilmadigindan cozum sureciniz hakkinda en son bilgilendirme yapacagim. Tesekkur ederim.

  saygilarimla

 • 26 Haziran
  15:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE