Superonline Taahhütlü İnternet Digiturk Ortak Kampanyası Nakli.

Cengiz K. |

Superonline Digiturk taahhütlü ortak paketi satın aldım, internet için ayda 39.90 ödüyordum, nakil başvurusu yaptım yeni adresime fiber olmadığı için ADSL geçiş yapacaksınız dendi okey dedim, taahhüdü uzatmaz iseniz ayda 74 TL kalan taahhüt süreniz için ödeme yapacaksınız yeniden 24 ay taahhüt verirseniz 55 TL ödersiniz dendi! Şimdi mevcut Digiturk Superonline ortak paketinde yalın ADSL aboneleri için fiyat 55 TL iken, taahhüdünden caymamış ben, ancak altyapı yetersizliği nedeni ile müşteri memnuniyeti sağlayamayan ve müşterisine zaten var olan 24 ay ortak kampanya yalın internet yerine yeni 24 ay taahhüt dayatan (tehdit gibi) ya da 74 TL+ damga vergisini paşa paşa ödersin diyen Turkcell Superonline mı haklı? Sadece yazıklar olsun diyorum!

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz K.
  25 Eylül
  23:27

  Klasik, müşteri hizmetleri aradı ve prosedür anlattı, şikayete konu olan fiber altyapının olmaması (holding merkezlerinin bulunduğu, yoğun iş hayatının merkezi kavacik merkezden bahsediyorum) ve Fiber altyapının yokluğundan dolayı müşteriyi mevcut taahhutlu yalın DSL abonesi yapmak yerine, 24 ay yeniden taahhüt dayatan ya da kalan taahhüt süresinde % 37 fazla para + harç odersin diyen Turkcell Superonline bu durumu nasıl izah edecek, bekliyorum!

 • 24 Eylül
  17:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.09.2016 17:14’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Eylül
  13:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE