Superonline Taahhütlü Fatura İptaline Yüklü Miktarda Ceza!

Serhat Ö. |

Superonline'dan 24 ay taahhütlü 3'lü süper paket aldım. 8 ay kullandıktan sonra başka bir adrese taşındım. Taşındığım bina yönetimi, binaya anlaşmalı oldukları ve bina sakinlerine sundukları internet dışında hiçbir şekilde başka bir bağlantı yapılmasına müsaade etmiyor. Taahhütlü fatura iptaline de 640 lira gibi uçuk bir fiyat isteniyor. Ne interneti çektirebiliyorum ne kapattırabiliyorum, kullanmadığım internete her ay fatura ödemek zorunda kalıyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  14:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 03.10.2015 14:28 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Ekim
  09:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE