18 Ağustos 2014

Superonline Taahhütlerini Yerine Getirmiyor.

Superonline yeni kurumsal firmamıza 0850 li hat almak için görüştüğümüz yetkiliden güzel bir numara tahsis etmesi koşulu ile superonline a geçeceğimizi aksi taktirde 444 lu bir numara alacağımızı belirttik.Yetkili bu konuda söz vermiş olup,sözleşmeler imzalandıktan sonra ortadan kayboldu. Superonline müşteri hizmetlerini aradığımızda ise bu konuda yardım edemeyeceklerini belirttiler.Güzel numara için ücretini vereceğimizi söylememize rağmen böyle bir şeyin olmadığını söylediler. Ancak ısrarla peki bu numaraları alanlar nasıl alıyor bizi ilgili yetkililere ulaştırın dediğimizde ise kimse nasıl yapıldığı bilmiyor.şimdi de iptali için ücret istiyorlar.bir firma bu kadar ayağa düşer mi?acil çözüm istiyoruz.

Okan 225 Okunma

Cevaplar

  • Okan22 Ağustos 2014

    Firmadan hiçbir dönüş olmadı. İşin komik tarafı aşağıda yazdıkları müşteri hizmetleri numarasından bu konu ile ilgili destek alamıyoruz. Halen arayın yazıyorlar.

  • Superonline Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön