Superonline Taahhüt Vermediğim Halde Farklı Bir Yöntem İle Bana Taahhüt Yapmışlar!

Gümüş S. |

2014. 7 ayında Superonline arayıp internet kotamı yükseltmiştim özellikle taahhüt vermediğim ve bunu müşteri hizmetler. Çalışanına söylediğim halde taahhüt istemiyorum diye bana farklı bir dil yöntemi kullanıp beni taahhatütlendirmiş kapatmayı düşünebilirim dediğim halde ve su an arayıp kapatacağım dediğimde önüme taahhütünüz var dediler, vermediğim taahhüt nasıl oluyor resmen insanları mecbur ediyorsunuz!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gümüş S.
  14 Nisan
  16:46

  Şikayetimi buradan yazdığım halde kaileye alınmıyorum 1 defa aranmışım cevap veremedim. 2.kez aramadılar günlerdir beklediğim halde Superonline bir daha asla kullanmıyacağım yardımcı olacaklarını düşünürken Superonline'nin bize dönüşte yapmıyorlar bu nasıl bir firma olmaz olsun isim yapmışlar çalışma sistemleri berbat ve resmen müşterilerini kendilerine mecbur bırakıyorlar ben size tahhatut vermedim lütfen ses kayıtları incelensin tüketici haklarına sıkay edeceğim bu durumda

 • 05 Nisan
  10:08

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 04 Nisan
  16:26

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 04.04.2016 16:26'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 04 Nisan
  09:08

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE