Superonline Taahhüt Tutarı Adı Altında Alınan Para.

Fatih Mehmet E. |

26/07/2016 tarihinde Superonline iletişim hattı olan musterihatti@superonline.com'a talebimle ilgili mail göndermeme rağmen herhangi bir dönüş yapmamışlardır. Yazdığım metnin aynısını aşağıda bilginize sunuyorum:

"Haziran ayında iptal ettirdiğim 5170***** müşteri nolu internet erişim hizmetinin temmuz ayında 198,80 TL tutarında taahhüt tutarı olarak tarafıma fatura edilmiş ve bu miktar tahsil edilmiştir. Temmuz ayı içerisinde müşteri hizmetlerinizi arayarak taahhüt örneği istedim. Tarafıma gönderilen "yapmış olduğum taahhütte" herhangi bir tarih bulunmamaktadır. Taahhüt süresini doldurduğum, şu an kullandığım internet sağlayıcısı T****tarafından da teyit edildiğinden, bana gönderdiğiniz taahhüt sözleşmesini ekte sunuyor ve benden alınan " 198,80 " TL tutarındaki paramın iadesini talep ediyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim. "

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  07:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.08.2016 14:17’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Ağustos
  16:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE