Superonline Taahhüt Süresini Sıfırlamış!

Barış K. |

Superonline nakil işlemi sonrası taahhüt süresini sıfırdan başlattı. Sebep olarak eski adreste fiber altyapısı olması, yeni adreste ise olmaması olarak gösterdiler. Aboneliğimi iptal ettirdiğim takdirde de; yeni adresteki 2 yıl ve eski adresten kalan 1 yıl olmak üzere, toplamda 3 yıllık cayma bedelini ödememiz gerekiyormuş. Asıl sorun bu bilgilendirmeyi nakil işleminden önce yapmamaları. Bir de faturaya 258,50 TL cihaz ücreti yansıttılar. Nakil sırasında tam 3 kere söz verdikleri sürede adrese gelmemeleri de cabası. Birkaç telefon görüşmesinden sonra en son 427 TL'ye iptali gerçekleştirebileceklerini söylediler. Madem prosedür olarak 3 yıllık taahhüt bedelini ödememiz gerekiyor, bu 427 TL nedir?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  22:28

  "Müşterimizin kampanya probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"