Superonline Taahhüt Olduğunu Bilerek Abonelik Başlattı!

Taner A. |

TTNET taahhütlü aboneliğim devam etmekte iken. Superonline kullanmış olduğumuz hattın sahibini arayarak kampanyalı tarifelerin olduğunu, ev telefonu olmadığında interneti kullanabileceğimizi bildirmiş.

Bunu başka firmada taahhüdüm olduğunu bile bile yapmış. Kampanyalardan dolayı hat sahibi Superonline geçmek istediğini bildirmiş. Şuan Superonline kullanmaktayız. Ancak TTNET'te taahhüt olduğu için tarafımız cezai işlem uygulandı.

Superonline aradığımızda evet biliyoruz bu cezanın yarsını karşılayabiliriz cevabını aldık. Taahhüt olduğunu bile bile abonelik yaptığı için Superonline şikayetçiyim. Superonline yapmış olduğu sözleşme hat sahibi dışında kişi tarafından imzalanmıştır.

Etiketler :

Devir/Nakil Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner A.
  24 Kasım
  16:50

  Haftalardır konuyla alakalı bilgi verilecek diyerek, bizi oyalama yoluna gidiyorsunuz. Ben en kısa sürede konuyla alakalı bilgi alarak, hukuki yollarda hakkımı aramak istiyorum.

 • 24 Kasım
  12:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE