25 Mart 2016

Superonline Taahhüt İptali!

Sayın yetkili; 525041** no.lu aboneliğimin taahhüdü dün bitmiş, bu konuda bana telefon ile bilgi verildi ve taahhüdün uzatılabileceği ve tablet kampanyasına dahil edilebileceğim söylendi. Görüşmede bunu kabul ettim ama yaptığım araştırma sonucu daha avantajlı paketleriniz olduğunu fark ettim.

Hemen müşteri hizmetlerini arayıp taahhüdü iptal etmek istediğimi, tableti kabul etmeyeceğimi belirttim ama sizden olumsuz yanıt aldım. Herhangi bir belge imzalamama rağmen, görüşmeden 10 dakika sonra geri dönüş yapmama rağmen bana kanun dışı bir şekilde ret cevabı verdiniz.

Bu koşullarda tableti kabul etmediğim gibi, üyeliğimi de iptal edeceğim. Lütfen bu konular hakkında en kısa zamanda tarafıma geri dönüş sağlayınız. 10 dakika içinde nasıl bir taahhüt iptal edilemiyor anlamış değilim. Alınan üründe bile 15 gün cayma süresi varken, bu taahhütlerde nasıl böyle bir uygulama yapabiliyorlar?

Yasemin 163 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin26 Mart 2016

    Siz konu hakkında bilgilendirme yapmıyor, dediğimiz dediktir diyorsunuz. Gerekli her yere şikayette bulunacağım, hiçbir şey olmasa da parası neyse verecek ve abonelikten çıkacağım. 24 ay sizin gibi mahalle pazarlamacısı zihniyetli bir firmaya mahkum olmayacağım. Bu kadar rekabetin olduğu bir sektörde hala nasıl böyle bir tutum içerisinde olabiliyorsunuz anlaşılır gibi değil.

  • Superonline Temsilcisi25 Mart 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile25.03.2016 17:38’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi25 Mart 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön