26 Ekim 2016

Superonline Taahhüt Edilen Hizmeti Veremediler..

Superonline'dan aradılar 3'lü bir paket vereceklerini fiber optik kablo ile hızımın çok daha iyi olacağını söylediler. Bu üçlü pakette internet, Turkcell TV ve 100 dk telefon görüşmesi vardı. Fakat fiber alt yapısına 2 ay içinde geçeceklerinin taahhüdünü verdiler. Bu arada Turkcell TV'de fiber alt yapısıyla birlikte geliyormuş. Tamam dedim. Aradan 10 ay geçti hala fiber optik hizmeti alamadığım gibi hızımda 2 megabit tabi ki fiber
olmadığından Turkcell TV'imde yok. 59 TL gibi bir meblağ verip hiç hizmet alamamak ve evde sinir olup cep telefonumuzun mobil verisini kullanmak hiç akıl karı değil. Ben bu anlattığım nedenlerden ötürü hizmet almayı durdurmak istiyorum. Benden istenen taahhüt bedelini ödemek istemiyorum. Sizler bana taahhüt ettiğiniz şeyleri yerine getirmiş gibi 10 ay boyunca 59 TL aldınız ve çıkmak istediğimde benden taahhüt bedelini istiyorsunuz. E sizin bana taahhüdünüz ne olacak?

Ozan 66 Okunma

Cevaplar

  • Ozan01 Kasım 2016

    Konuyla ilgili sorunumu çözecek yetkili kişiyle hala görüşemedim ve bu nedenle çok üzgünüm. Bu ayda boşu boşuna internet parası verip gene hizmet alamayacağım. İnsanı aylardan beri bu kadar zor duruma sokan nasıl bir sistemdir bu anlamadım. Ben artık Superonline ile çalışmak istemiyorum ve benden istenmekte olan taahhüt parasını ödemek istemiyorum 22 ay oldu artık nerede ise 2 ay sonra taahhüdüm bitecek. Yoruldum artık aramaktan müşteri hizmetlerini. Umarım bir sonuca ulaşırım. Ben kullanamadığım 22 ayın parasını istemezken siz benden taahüt parasını nasıl istiyorsunuz anlayamıyorum.

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön