Superonline Taahhüt Cezası Haksızlığı.

Halil İbrahim K. |

2013 yılında Türk Telekom abonesiydim, aynı yıl fibernet umuduyla Superonline'a geçmeyi düşündüm onlar da hiçbir taahhüt cezası almadan devir edeceklerini söylemişlerdi. Dedikleri gibi oldu buraya kadar güzel. Geçen yıl 24 ay süresi doldu ben de devam etmek istedim. Fakat öğrendiğime göre T*** fiber altyapısı evimizin önünde varmış ve ben de T****'e geçmeye karar verdim. Superonline'da bana 456 TL ceza uygulanacağını söyledi. Buradan Superonline'a soruyorum, size geldiğimde ceza almamışken neden şimdi başka yere gitmek istediğimde bu kadar haksız ve adaletsiz bir ücret çıkarıyorsunuz bana? 3 sene abonesi olduğum bir kurum neden ortaklarına böyle bir şey yapmaya çalışır? Bu yanlışı düzeltmezlerse haklarında suç duyurusunda bulunacağım.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  13:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.05.2016 13:49’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 20 Mayıs
  10:08

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE