Superonline Taahhüt Bozma Bedeli Alıyor.

Çağrı S. |

Geçen hafta Superonline müşteri hizmetlerinden arandım. Bana 25 GB kota hediye ettiklerini söyleyip, direk konuya girerek yeni kampanyalarını satmaya çalışmaya başladı. Kampanya güzel sorun yok onda. Fakat taahhüdün tekrardan yenilenip 2 sene daha uzatılması gerekiyormuş.

Bende tam o sırada bir müşteriyle ilgilenirken verdiği bilgiye tamam deyip kapatmıştım. 5 dakika sonra aklıma takılıp aradığımda yapacak hiçbir şeyin olmadığını söylediler. Ben öğrenciyim, 1 sene sonra okul bitiyor. Yani 1 sene boyunca fazladan boş yere para ödeyeceğim yada taahhüt bozarsam 1 sene sonra 500 TL para isteyeceklerini söylediler ve sorunumu çözmüyorlar. Koskoca Superonline bir müşterinin mağduriyetini çözemiyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağrı S.
  13 Haziran
  21:16

  Günlerdir aynı şeyi söylüyorsunuz.Sürekli incelenecek diyorsunuz.Her arayan arkadaş benim yapacak birşeyim yok diyor.1 sene fazladan para ödiyeceksiniz veya 1 sene sonu tahattüt iptal edince 500 TL ödeyeceksiniz demeye getiriyorlar.Artık şirketinizde bir Allah'ın kulu şu durumu düzeltsin.Hiç mi insafınız yok şehir dışında zor şartlar altında okuyan öğrenciye?

 • 13 Haziran
  21:08

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE