Superonline Taahhüt Bitti Kapattıramıyorum.

Mustafa İ. |

2 yıllık taahhüt bitti ve Superonline'dan ayrılmak istedim. Müşteri hizmetlerini aradım sesli onay verdim. 5 dk. Sonra mesaj geldi 08502220225'e iptal dilekçesi yazıp fakslayın, hangi çağda yaşıyoruz hala faks mı kaldı. Neyse yazdım faksladım. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım faks gelmemiş gözüküyor dediler. Akşam arka arkaya 3 kez faks çektim, gündüz de komşudan farklı bir faks numarasından faks gönderdim. Bu gece tekrar müşteri hizmetlerini aradım hala faks gelmemiş görünüyor. Müşteri hizmetlerine dedim ki ne yapmalıyım. Tekrar faks gönderin gönderdiğim her faksın onay raporları elimde saatine varınca. Bir daha Superonline değil kullanmak adını bile duymak istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  12:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.03.2016 12:40'te görüşülerek yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Mart
  09:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE