23 Mayıs 2016

Superonline Taahhüt Bitince Haber Vermeyip Fatura Tutarınıda Fazlasıyla Arttıran Firma.

Taahhüt vererek başlattığımız aboneliğimizi İzmir'den İstanbul'a naklini gerçekleştirdik. Taahhütün bitmesine rağmen bizimle irtibata geçmeden fatura tutarını 52.00 TL'den 91.00 TL'ye çıkaran firmayı telefonla aradığımızda taahhüt vermediğimiz takdirde hiçbir şekilde indirim alamayacağımız söylendi. Bunun üzerine hattımızı iptal etmek istiyoruz dediğimizde de 5 gün içerisinde modem ile beraber mesai saatleri içerisinde! Gelmez isek bir de modem ücretini ödememiz gerektiği iletildi. 5 gün kadar saçma bir süre yok bazı yerlerde 10 gün bazı yerlerde 15 gün olarak iletiliyor. Modem madem firmaya ait o zaman gelip bizden teslim alsınlar. Ayrıca biz de çalışan insanlarız faks veya online site üzerinden abonelik iptallerini kabul etmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri de sorun çözmek yerine sadece problemi uzatmaya yönelik çalışıyor. Pazar sabah 09.16'da arayınca ilgilenmiş olmuyorsunuz.

Çiğdem 81 Okunma

Cevaplar

 • Çiğdem 10 Haziran 2016

  Firma verdiği modem teslim kargo adresine 2 Haziran'da modemin teslim edilmesine rağmen bugün 10 haziranda hala daha modem teslim edilmedi faturanıza yansıyacak mesajı atmaktadır. Bu kadar berbat bir hizmet olamaz. Hem hizmet alırken hem iptal ederken sorun yaşatıyorlar. Aynı zamanda müşteri hizmetleri de yardımcı olmaktan çok kendi egolarını tatmin etmekle meşguller. İşe yarar tek bir hizmet mevcut değil. Yarın geri dönüş yapın dediğimde de aranmayabilir diyorlar zamanlı zamansız her saat arayan bir firma işe yarayacağında arayamayız diyor. Modem olayı yarın çözülmez ise dava açacağım.

 • Çiğdem 25 Mayıs 2016

  Vermiş olduğunuz [email protected] adresine maille sorularımızı yönelttim, modemi göndermek için adres istedim ve iptal için ekstra bir form var ise göndermelerini istedim 23 Mayıs 2016 da ancak hala bir geri dönüş yapılmadı. Yazılı olarak geri dönüş yapmalarını bekliyorum. Ona göre işlemi başlatacağız.

 • Superonline Temsilcisi23 Mayıs 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.05.2016 13:40 'te görüşülerek yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00'yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi23 Mayıs 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön