Superonline Taahhüt Bedeli Ödetti!

Hüseyin D. |

Bana kampanyayı anlatan Superonline bayiisi, kaç yıl taahhüt ederseniz edin taahhüt bedelini ödediğim takdirde bana Superonline 'in bu bedelin 500' unu faturaya geri kalanını da nakit vereceğini söyledi.

- Telefon sabit hat ücreti bulunmadığını bu yüzden istediğim takdirde telefon hattımıda 5 kuruş ödemeden Superonline taşıyabileceklerini söylediler.

Tüm evraklarımı eksiksiz bir biçimde teslim ettiğim ve konu ile ilgili defalarca müşteri hizmetlerini de bilgilendirdiğim halde, 558 TL T**'e fatura ödedim. 510 TL'sı Superonline faturama yansıtacaktı, ilk ay yansıtmadı. 70 TL ödedim.

Telefon hattıma 5 kuruş ödemeyecektim şu an ayda 30 TL ödüyorum. 2 ay olacak.

Etiketler :

Devir/Nakil Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin D.
  09 Aralık
  18:20

  Çözümü yine kendim buldum. Türk Telekom hattımı kapattıracağım. Ayrıca Superonline bedel karşılığı bana yeni hat verecekmiş. Hem mağdur ediyorlar hem de ücret alıyorlar.

  2 yıl dolsun artık Superonline ile çalışmayacağım.

 • 09 Aralık
  18:06

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.12.2015 18:06:12 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 09 Aralık
  13:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE