09 Aralık 2015

Superonline Taahhüt Bedeli Ödetti!

Bana kampanyayı anlatan Superonline bayiisi, kaç yıl taahhüt ederseniz edin taahhüt bedelini ödediğim takdirde bana Superonline 'in bu bedelin 500' unu faturaya geri kalanını da nakit vereceğini söyledi.

- Telefon sabit hat ücreti bulunmadığını bu yüzden istediğim takdirde telefon hattımıda 5 kuruş ödemeden Superonline taşıyabileceklerini söylediler.

Tüm evraklarımı eksiksiz bir biçimde teslim ettiğim ve konu ile ilgili defalarca müşteri hizmetlerini de bilgilendirdiğim halde, 558 TL T**'e fatura ödedim. 510 TL'sı Superonline faturama yansıtacaktı, ilk ay yansıtmadı. 70 TL ödedim.

Telefon hattıma 5 kuruş ödemeyecektim şu an ayda 30 TL ödüyorum. 2 ay olacak.

Hüseyin 47 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 09 Aralık 2015

    Çözümü yine kendim buldum. Türk Telekom hattımı kapattıracağım. Ayrıca Superonline bedel karşılığı bana yeni hat verecekmiş. Hem mağdur ediyorlar hem de ücret alıyorlar. 2 yıl dolsun artık Superonline ile çalışmayacağım.

  • Superonline Temsilcisi09 Aralık 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.12.2015 18:06:12 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi09 Aralık 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön