Superonline Sürekli Oyalıyor!

Özgür Y. |

Turkcell'den yapmış olduğum bu Superonline internet yanıltması diyorum çünkü evime gelip TTNET kurdular bu birinci. İkincisi ise Turkcell'den bağlatmış olduğum bu internet için sürekli yok Superonline ı arayacaksın yok biz bakmıyoruz gibi laflarla karşılaşıyorum.

Üçüncüsü evime kabloları çeken arkadaş resmen sokağa çeker gibi evin tam ortasından geçecek şekilde çekmiş ben şehir dışında görevdeydim.Dördüncüsü müşteri temsilcisinden bu olay üzerine aldığım cevap 'inisiyatif teknisyenindir en yakın mesafeye çeker kabloyu siz almak zorundasınız'. Beşincisi ise bu Superonline müşteri hizmetlerine bağlanma diye bir şey yok tam 33 dakika beklediğim oldu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  07:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.06.2016 14:02’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Özgür Y.
  20 Haziran
  11:50

  Turkcell'den yapmış olduğum bu Superonline internet yalanı diyorum çünkü evime gelip TTNET kurdular bu birinci. İkincisi ise Turkcell'den bağlatmış olduğum bu internet için sürekli yok Superonline ı arayacaksın yok biz bakmıyoruz gibi laflarla karşılaşıyorum. Üçüncüsü evime kabloları çeken arkadaş resmen sokağa çeker gibi evin tam ortasından geçecek şekilde çekmiş ben şehir dışında görevdeydim. Dördüncüsü müşteri temsilcisinden bu olay üzerine aldığım cevap 'inisiyatif teknisyenindir en yakın mesafeye çeker kabloyu siz almak zorundasınız'. Beşincisi ise bu super online müşteri hizmetlerine bağlanma diye bir şey yok tam 33 dakika beklediğim oldu. Sakın bulaşmayın sakın

 • 20 Haziran
  09:32

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE