Superonline Sürekli Hale Gelen İnternet Bağlantısı Problemleri!

Hande D. |

54331613 no.lu abone olarak geçen ay 4 gün hizmet alamadım. Bugün yine bağlantı 1 gündür yok. Müşteri temsilcileri sadece kayıt alıp müşteriyi oyalıyorlar. Siz siz olun Superonline abonesi olmayın çok sorun yaşarsınız. Şimdi sözleşme iptali için uğraşıyorum. Zaten fiber diye sattıkları hizmet 4G hızından daha düşük. Bizzat test ettim. Bu sırada 4 gün bağlantı olmamasına fatura itirazında bulunduğum halde müşteri temsilcisi bunu bile yalanladı sonra tek tek kayıtları belirtmek suretiyle kendim ispat ettim.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hande D.
  07 Ocak
  10:34

  Super online ekipleri 4 gün internetsiz kaldiktan sonra geldi mudahale ettiler her zamanki gibi altyapidan kaynaklı dediler sorun sadece 3 gün duzeldi. bugün tekrar internet baglantisi yok ve ayni şekilde 3-4 gün beklemek yerine biz tuketicileri zoraki sozlesmelere imza atmayi zorlayan altyapisi eksik ve servis kalitesi dusuk bu firmayla ilgili yasal haklarımı aramaya gidiyorum. Superonline abonesiyseniz ayda en az 8 gün internetsiz kalmaya razi olun ya da gidin adam gibi bir servis saglayici ile sözleşme yapın. Sakin benim gibi bu servise guvenip is yapmayin büyük zararlar ve hayal kirikliklari sizi bekliyor demektir

 • 04 Ocak
  17:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 03.01.2016 tarihinde görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Ocak
  11:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE