Superonline Sürekli Bağlantısı Kopan, Hızı Yerlerde Sürünen İnternet!

Volkan Ç. |

Superonline'dan almış olduğum internet hizmeti tam anlamıyla bir hayal kırıklığı. 5 GB kotalı interneti 30 TL ye satan Superonline müşterisinin şikayetine bile cevap vermiyor. Bağlantı hızım normalde 25 MB/8 olmasına rağmen kendi tavsiye ettikleri hız testi sitesinden ölçüm yapıyorum 9 MB/sn çıkıyor. Hadi o hıza bile razıyım web de gezerken birden internet kesiliyor. Tekrar bağlanıyor. Bazen hiç bağlanmıyor, modemi açıp kapamak zorunda kalıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum, biz sizin hattı resetledik diyorlar. 5 dakika sonra yine aynı sorun. Sürekli internet kesilip tekrar geliyor. Verdiğim paranın karşılığını alamadığım gibi bir de müşteri hizmetleri bana şikayet etmemişsiniz diyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Ç.
  01 Eylül
  11:11

  Müşteri Hizmetleriniz yeterli teknik bilgiyi verseydi ve sorunumu çözebilseydi zaten buraya yazmak zorunda kalmazdım. Sorunum halen devam ediyor. Herhangi bir çözüm yada arayan kimse olmadı.

 • 01 Eylül
  10:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE