01 Eylül 2014

Superonline Sürekli Bağlantısı Kopan, Hızı Yerlerde Sürünen İnternet!

Superonline'dan almış olduğum internet hizmeti tam anlamıyla bir hayal kırıklığı. 5 GB kotalı interneti 30 TL ye satan Superonline müşterisinin şikayetine bile cevap vermiyor. Bağlantı hızım normalde 25 MB/8 olmasına rağmen kendi tavsiye ettikleri hız testi sitesinden ölçüm yapıyorum 9 MB/sn çıkıyor. Hadi o hıza bile razıyım web de gezerken birden internet kesiliyor. Tekrar bağlanıyor. Bazen hiç bağlanmıyor, modemi açıp kapamak zorunda kalıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum, biz sizin hattı resetledik diyorlar. 5 dakika sonra yine aynı sorun. Sürekli internet kesilip tekrar geliyor. Verdiğim paranın karşılığını alamadığım gibi bir de müşteri hizmetleri bana şikayet etmemişsiniz diyor.

Volkan 261 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 01 Eylül 2014

    Müşteri Hizmetleriniz yeterli teknik bilgiyi verseydi ve sorunumu çözebilseydi zaten buraya yazmak zorunda kalmazdım. Sorunum halen devam ediyor. Herhangi bir çözüm yada arayan kimse olmadı.

  • Superonline Temsilcisi01 Eylül 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön