05 Nisan 2013

Superonline Süre Taahhütlerine Uyulmuyor!

25.02.2013'te Superonline müşteri hizmetlerini arayıp fiber internetimi Ankara'da evime nakil edilmesini istedim. Bölgemde fiber altyapısı olmadığı ama adsl hizmeti alabileceğim söylendi ve kabul ettim. Telefonda 6 iş günü içerisinde hattımın aktif hale geleceği ve bana bir kaç gün içerisinde geri dönüş yapılacağı söylendi.

Birkaç defa durumu sormak için aradım ve beklemem gerektiği söylendi. 01.04.2013 tarihinde yaptığım telefon görüşmesinde bir bayiye gidip sözleşme imzaladığım takdirde hizmetin başlayacağı söylendi. 02.04.2013 tarihinde bayi 2 iş gün içerisinde internetimin aktif olacağını söyledi. Bizim taahhütlerimiz konusundaki ciddiyetinizi kendi taahhütleriniz de de gösterseniz?

Arman 66 Okunma

Cevaplar

 • Arman 10 Mayıs 2013

  Tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım ve bir daha kesinlikle tahahhütle bir şeye abone olmayacağım bu ülkede.

 • Arman 30 Nisan 2013

  superonline 35 gündür fiberden adsl'e geçişimi yapamadı. 1 hafta önce Türk Telekom'dan fiber internet almak zorunda kaldım. Aslında superonline'a başvurma sebebim Türk Telekom ile yaşadığım sıkıntıydı. Telefon hattımı iptal ettirdim. superonline bugün beni aradı ve telefon hattımı iptal ettirdiğimden dolayı nakil işleminin gerçekleşemeyeceğini söyledi. Şimdi sıkı durun. Bana 550 TL gibi bir rakam fatura edeceklerini söylediler veya yeni bir nakil yapmam gerektiğini. 24 aylık bir tahahhütüm vardı. Sadece 3 ayı kaldı ve hizmet almasamda 3 aylık rakamı vereceğimi tahahhütümü yerine getireceğimi söyledim. Kendileri nakil esnasında fiber internetimin iptal olduğunu, adsl naklinin gerçekleşmediğini, dolayısı ile tahahhütümden benim caydığımı söylüyorlar. superonline sayesinde bu ülke vatandaşı pardon pardon yolunacak kazı olduğumdan utanıyorum. Dünyanın neresinde böyle bir muamele var birisi bana açıklasın...

 • Arman 15 Nisan 2013

  38 TL aktivasyon ücreti talep edildi hiç bağlanmamış sözde aktif hattıma. Turkcell hatlarımı iptal edeceğim karşılığında.

 • Arman 05 Nisan 2013

  04.04.2013 tarihinde her gün olduğu gibi gene müşteri hizmetlerini aradım. Bana 24 saat içerisinde sorunun ne olduğuna dair bir cevap verileceği söylendi. 05.04.2013 tarihinde tekrar aradım. 10 dakika önce telefon ile bana ulaşılamadığı söylendi. Bütünü ile bir oyalama politikası seziyorum. Mağdur ediliyorum.

 • Superonline Temsilcisi05 Nisan 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön