Superonline Süpersınıf Pin Kodu Gönderilmedi!

Lütfi S. |

Supersınıf satın aldım kayıt olmak için sms yoluyla gönderilmesi gereken pin kodu gönderilmedi, birçok kez telefonla arayıp veya mesaj atarak sorunumu iletmeme rağmen 4 gündür pin kodunu öğrenemedim, paramın iadesini talep ettim hala bekliyoruz sonuç alamadım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Lütfi S.
  15 Şubat
  14:09

  6.gündeyiz hiçbir şey yapmadılar telefonla bırakın bilgi vermeyi saçma sapan sorular sorup müşterileriyle dalga geçtiler

 • Lütfi S.
  14 Şubat
  12:17

  Daha önceki şikayetimle ilgili olarak gerekli tüm incelemeleryapılıyor denilmiş ne hikmetse 5 gündür incelemeler bitmedi bugün Özlem diye bir kişi aradı bir numara pin kodunuzu veriyorum diye bir numara verdi verdiği numarayla kayıt yapmaya çalıştım yanlış pin kodu dedi tekrar yetkilileri aradım sorunu bildirdim 10 dakika bekletilmeme rağmen hiçbir şey yapmadılar. Artık pin kodu falan istemiyorum insanın psikolojisini bozuyorlar dalga geçiyorlar müşterileriyle paramın geri iadesini istiyorum...ama onada cevap vermediler.

 • Lütfi S.
  14 Şubat
  12:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler 5 gündür yapılamıyor bugün Özlem diye bir kişi aradı bir numara pin kodunuzuf veriyorum diye bir numara verdi verdiği numarayla kayıt yapmaya çalıştım yanlış pin kodu dedi tekrar yetkilileri aradım sorunu bildirdim 10 dakika bekletilmeme rağmen hiçbir şey yapmadılar. Artık pin kodu falan istemiyorum insanın psikolojisini bozuyorlar dalga geçiyorlar müşterileriyle paramın geri iadesini istiyorum...ama onada cevap vermediler

 • 14 Şubat
  10:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE