Superonline Superposta Hesapları Haber Verilmeden Kapatıldı!

Esra E. |

Superonline firmasının sunmuş olduğu Superposta hizmeti haber verilmeksizin kapatılmıştır. Söz konusu e-posta hizmetine ait üyeliklerin hepsi devre dışı bırakılmakla beraber, e-posta'lara erişim yaklaşık 3 gündür sağlanamamaktadır. Superonline müşteri hizmetleri Gmail sunucusu üzerinden ücretsiz sunduğu bu hizmetle ilgili teknik servis desteği sağlamadığını söyleyerek konuyu çözümsüz bırakmıştır. E-posta hesaplarımızda kişisel ya da iş ile ilgili birçok mail'imiz bulunmakta olup, bizlere herhangi bir şekilde yedek alma ya da kurtarma opsiyonlarını sunmayan Superonline, bu yaşananların üzerine günlerdir tepkisiz kalmaktadır. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  17:29

  Sizi 20.05.2015 17:29'de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 17 Mayıs
  12:22

  Sizi 17.05.2015 12:22'de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Esra E.
  12 Mayıs
  11:02

  Sorunla ilgili herhangi bir destek sağlayamayacakları, ancak üst yönetime şikayetin iletilebileceği bilgisi verildi. Google ve Superonline yönetimleri birlikte bu sorunu çözmesi gerekir ve kullanıcılar bu tarz problemlerle uğraşmak zorunda kalmamalıdır. Eğer firmalar arası bir anlaşma sağlanamıyorsa ve Superonline tarafından artık bu hizmet verilmeyecekse, kullanıcılara önceden bilgi verilerek, belli bir zaman dilimi içinde e-postaları taşımaları ya da yedeklemeleri için süre verilmesi gerekirdi. Şu an bu adreste bulunan çok önemli maillere erişim sağlayamıyoruz ve ne Superonline, ne de Google konuyla ilgili destek sağlıyor. Kısaca, sorun çözümsüz bırakılmıştır.

 • 11 Mayıs
  15:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.05.2015 15:54 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Mayıs
  13:09

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE