Superonline Statik IP Adresi Vermiyor!

Muhamme Said T. |

Bir bir buçuk yıl önce bir firma görevlisi gelip bizi Superonline'a geçmek için ikna etti. Ancak ona söylememe rağmen statik ıp adresi vermemişler.

Firmanın müşteri hizmetlerini arıyorum bana statik ıp numarası vermem için numara taşıması yapmam gerektiğini söylüyorlar. Zaten numara taşıma formunu da onlara vermiştim kendileri hem numarayı taşımıyorlar hem de numara taşımaz isem statik ıp vermeyiz diyorlar.

Hemen hizmet aldığım interneti değiştireceğim sanmayın ki sözleşme iptal olur para öderim sözleşmemi okudum ve siz sözleşme şartlarına uymuyorsunuz bu da fesh hakkını getirir. Bir statik ıp vermek bu kadar mı zor anlamıyorum. Superonline müşteri odaklı çalışmıyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhamme Said T.
  14 Ocak
  11:13

  6 ocaktan beri bekliyorum neredesiniz battınız mı...??

 • Muhamme Said T.
  10 Ocak
  12:54

  amma inceleme yaptınız vereceğiniz bir statik ıp numarası memleket meselesimi araşırıyorsunuz

 • Muhamme Said T.
  09 Ocak
  10:05

  hala bana dönüş yapan yok illaki sen hizmet aldığın firmayı değiştir diyorlar burada şikayete cevap verildi görünsünsün diye standart cevaplar yazıyorlar

 • 06 Ocak
  14:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE