Savaş K. Teşekkür Mesajı

Modemim değişti teşekkür ederim

Superonline Sözünü Tutmuyor.

Savaş K. |

Birkaç ay önce Superonline taahhütlü aboneliğim sona erdi ve Superonline tarafından arandım. Eğer yeni bir taahhütlü abonelik yaparsam ilk 3 ay ücretsiz Turkcell TV ile birlikte 27 ay taahhütlü bir fiyat verdiler. Ayrıca modemimin eski tip olduğunu ve değişeceğini söylediler. Ben de kabul ettim ancak uzun bir süre modemim değişmedi. Ben de çağrı merkezini arayıp durumu izah ettim. Onlar da modemin sadece arıza halleri durumunda değişeceğini söylediler. Bana değişecek diye sizden birisi söyledi deyince ben onlar da ses kayıtlarını dinleyip geri dönüş yapacaklarını söylediler. Sonuç bana modem değişecek diyen kişi yanlış bilgi vermiş tabi. Açıklama bu. Size de modem değişecek diye gelirlerse inanmayın yapmıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savaş K.
  30 Temmuz
  20:22

  Modemim değişti teşekkür ederim

 • 29 Temmuz
  13:22

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.07.2016 13:15’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Temmuz
  10:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE