09 Şubat 2015

Superonline Sözüne Sadık Değil mi?

Superonline müşteri hizmetlerini arayıp fiber hizmetimi başka bir şehre nakil etmek istediğimi söylediğimde, nakil ettirmek istediğim konumda fiber hizmeti bulunmadığı için aylık 49 TL karşılığı hizmet alır iken beni zorla 74 TL'lik bir pakete baştan 24 ay daha taahhüt vererek abone yapmak istiyor ve bunu yapmaz isem tarafımdan 717 TL (arama günü itibarı ile) kampanya cayma bedeli talep edeceğini belirtiyor.

Bu bedelin açılımını sorduğumda ise 620 TL'sini paket yanında hediye olarak verdikleri D-Smart HD giriş paketi için kestiğini belirtiyor. (Abone olduğumda bu paketinin ücreti direk D-Smart'tan alındığında aylık 12 TL idi, 12 ay 144 TL eder) Superonline sadık müşterisini sevmiyor.

Tolga 163 Okunma

Cevaplar

  • Tolga14 Şubat 2015

    Buraya göstermelik bir mesaj yazılmış. Şikayetim çözülmedi. Aynen devam ediyor. Superonline sorun çözmüyor. Müşteriyi umursamıyor. Aynı tarihlerde toplam yıllık 144 TL olan paket için 600 TL cayma bedeli istemek gibi görünürde sözleşmeli ama fahiş fiyat uygulaması yapıyor. (bunun için tüketici mahkemesine gideceğim) Sen taahhütünü bozmadığın halde nakil için yeni taahhüt istiyor. Superonline taahhütnamelerini imzalarken 10 kere okuyun ve iyi düşünün, sonra karşınızda papağan gibi aynı şeyleri tekrarlayan emir kulu müşteri temsilcileri harici kimseyi bulamıyor ve mağdur oluyorsunuz...

  • Superonline Temsilcisi09 Şubat 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 09.02.2015 12:43:44 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi09 Şubat 2015

    "Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön