23 Eylül 2013

Superonline Sözleşmede Adı Geçen İnternet ve Telefon Erişimi Sağlanmıyor!

27/08/2013 tarihinde Turkcell Superonline iletişim merkezini arayarak numara taşımalı yalın ADSL abonesi olmak istedim ve arkadaşlar gerekli sözleşme maddelerini onaylatarak beni bu hizmete transfer ettiler.

29/08/2013 tarihinde ADSL modemim gönderildi yazılı sözleşme imzalandı. 01/09/2013 tarihinde İnternet üzerinden bağlantı aktif göründü 06/09/2013 tarihide telefon hizmetimde aktif görünmeye başladı.

Superonline'ı arayarak hiçbir hizmet alamadığımı ve İnternete ihtiyacım olduğunu ifade ettim defalarca, beni sürekli en yetkili kişilere aktarıyorlar. 21/09/2013 yani tam 3 haftadır internet hizmeti alamıyorum ve stres sahibi oldum. acaba internet hizmeti alabilecek miyim?Faturam geldiğinde?

Buğra 58 Okunma

Cevaplar

  • Buğra 25 Eylül 2013

    Superonline 25.günün de olmama rağmen halen internet ve telefon hattımı açmadı. Açmadığı gibi benim çağrı merkezini aradığımda karşımda bir muhattap bulamamam için telefonum boşluğa çekiliyor ve hiçbir cevap verilmiyor! Bir firma internet ve telefon hattı sağladığını iddia edip beni kontrat ile 2 yıl kendine bağlıyor ve hiçbir şekilde bu servisi almam için yardımcı olmuyor! Merak ettiğim nokta sorunun çözümü için ne yapmam gerekiyor çünkü arkadaşlar buraya genel iletilerini kopyalayıp yapıştırıyorlar sonrada cevap verildi şeklinde olayı örtbas ediyorlar. Kontratımı da fes etmiyorlar. Bu firmadan şikayetçiyim hele ki kimse adsl hizmeti vermesin çünkü teknik destekleri yok!!!

  • Superonline Temsilcisi24 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön