Superonline Sözleşme Ve Aboneliğin Feshi Yapılmıyor!

Osman K. |

Bundan iki yıl iki ay önce Metronet servis sağlayıcısına iki yıl taahhütle üye oldum. 2014 yaz aylarında Metronet Superonline'a satıldı. Satıştan sonra taahhütümün bitiş tarihi olan 29 Eylül 2014 tarihinden sonra aylık 10.00 TL olan aylık ücretin 89,9 TL olacağı tarafıma mesajla bildirildi.

Bende 29 Eylül 2014 tarihinden önce Superonline'ı arayarak aboneliğimin ve sözleşmemin feshini istedim. Müşteri hizmetleri çalışanı bana 29 Eylül 2014'te aramamı ve o gün dilekçemi faks çekmemi söyledi. Bende denileni aynen yaptım, olmadı bir hafta sonra tekrar yine yaptım. Daha sonraları defalarca aramama rağmen hala aboneliğim ve sözleşmem sonlandırılmadı. Hala sabırla bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman K.
  09 Aralık
  13:28

  Daha önce metronet abonesiydim. 29/09/2014 tarihinde ki sözleşmem bitmeden 1 ay, bir hafta, bir gün önceden aradım. bana sözleşmemin bittiği gün aramamı söylediler, aradım ancak ne hikmetse faks dahi çekmemize rağmen hizmet almamış olmamıza rağmen bizden 1 aylık ücret daha aldılar. bununla beraber artık telefonlarımıza da çıkmıyorlar. yazıklar olsun koskoca firmaya. Temas kurabileceğim ne bir yetkili nede bir telefon var.
  SAKINNNN Superonline YAKLAŞŞŞMAYIINNNN.
  Yoksa bizim gibi aboneliğinizi sonlandırmak için aylarca uğraşırsınız

 • Osman K.
  03 Kasım
  14:06

  29 Eylül 3014\'te biten sözleşmemi ancak 1 ay sonra iptal ettirebildim. Bu süre zarfında defalarca telefonla aramama , iki defa faks çekmeme ve teyit raporu elimde olmama rağmen. Benden fazladan bir aylık daha fatura bedelini tahsil ettikten sonra bu işlemleri gerçekleştirdeiler. Bundan sonra bi dahamı SUPERONLINE\'nın yanından bile geçmeyi düşünmiyorum. İyiki SIKAYATVAR.COM sitesi var onlara çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla

 • 28 Ekim
  10:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE