Superonline Sözleşme Kurallarına Uyulmuyor!

Fatih A. |

Son iki aydır evimde kullanmış olduğum yalın internetim de günde yaklaşık 60-70 arasında kopma meydana geliyordu. (bu bilgi Superonline müşteri hizmetleri tarafından onaylıdır). Kopmalar nedeniyle müşteri hizmetleri ile görüştüm bir sonuca varamadık.

Bu süreç içerisinde iki kez bina girişinden daireme kadar olan hattımı yeniledim. Tekrar müşteri hizmetleri ile görüşmemde benim iç hattımdan kaynaklandığı söylenerek konu geçiştirildi. Son 15 gündür internet hattımda tek bir sinyal yok ve bu durumla kimse ilgilenmiyor. 6 gün önce Superonline ekibi yönlendirildiği söylendi. 3 gün önce müşteri hizmetlerinden gelen aramada ekiplerin telefonuma ulaşamadığı söylendi. Telefonum 24 saat açık ve tek bir çağrı dahi almadım.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih A.
  14 Ekim
  13:44

  Hala bir haber yok arayan yok

 • Fatih A.
  08 Ekim
  11:20

  Müşteri hizmetlerini arayarak sadece aciliyet bildirebiliyoruz. Çözüm odaklı çalışılmıyor daha çok sorun üretiliyor. Telefon hattımı yenilediğim gün sizin iç hattınızda sorun var denilebiliyor. Veya bir diğer husus finans departmanından borç nedeniyle tarafıma yapılan aramada internet kullanamadığımı bildirdiğimde yetkili sesini yükselterek taahhüdünüz var ödeyeceksiniz diyebiliyor. Böyle bir saygısızlık olabilir mi?

 • 08 Ekim
  10:33

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE