23 Eylül 2014

Superonline Sözleşme İptalini Yapmıyor.

Millenicom'dan internet hizmeti alırken, Turkcell Superonline'nın elemanlarının evime gelerek sunduğu hizmet paketini kullanmayı kabul ettim. Sözleşmeyi 24.10.2013'te imzaladım. Bana, Millenicom (Doping) ile olan sözleşmemin iptali için gerekenin yapılacağı ve sözleşmemin iptali nedeniyle para ödemem gerekirse bunu Superonline tarafından karşılanacağı bilgisi verildiğinden sözleşmeyi imzaladım.

Bugüne kadar Superonline'dan hizmet aldım. Ancak, Millenicom'dan aranarak sözleşmemin iptal olmadığını, bugüne dek faturalarım ödenmediği için aleyhime işlem yapılacağını öğrendim. Superonline müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olamayacaklarını söylediler. Superonline sözünü tutmadı, mağdur etti.

Müjgan 162 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 26.11.2013 13:20:30 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön