05 Şubat 2014

Superonline Sözleşme İptali!

Galaxy Tablet hediyeli Fibernet kampanyasına abone oldum, olduğuma pişman oldum, kurulum yapan bayi ile yaşadığım problemler,teknik,müşteri hizmetleri hepsi ayrı bir alem. 50 Mbps/100 GB modemin bulunduğu odadan çıktıktan sonra doğru dürüst çekmiyor, 5-6 metreye gelince de, wi-fi'yi hiç görmüyor.

24 saat geçmemiş en az 30 tane görüşme yaptıktan sonra bir teknik hizmet yetkilisi 6 m'den sonra çekmeyeceğini söyledi, bunun üzerine iptal talep edeceğim, benden zorla taahhüt vazgeçme bedeli 199 TL istiyorlar, yaptıkları hatayı ve teknik hizmetteki kişinin 6 m çekmeyeceğini teyit etmesine rağmen. Sonuna kadar haklarımı arayacağım, tüketici yasasına göre 7 gün içerisinde cezasız vazgeçme hakkım var. Tam bir komedi.

Meral 105 Okunma

Cevaplar

  • Meral 10 Şubat 2014

    Hiç bir şekilde detaylı bilgi verilmemiştir. Tutum tamamen "vazgeçerseniz bu cezayı ödemek zorundasınız" şeklinde, her bir telefonda birbirinden habersiz kişilerle görüştüm, en sonunda bir kişi Genel Müdürlük'ten arayıp "6 m'de çekmez" diyen elemanı uyardıklarını ve hata yaptığını bana ilettiler. Ama her hangi bir çözüm yok, çözüm onlara göre: ceza ödeyip iptal ettirmek, ben de buna kesinlikle karşıyım, haklarımı aramaya devam edeceğim, bugün oldu halen bir ses seda yok, böyle ezbere yazılar yazıp insanları daha da çok geriyorlar.

  • Superonline Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 04.02.2014 13:08:24 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön