Superonline Sözleşme Güncellemesi!

Ahmet K. |

Yaklaşık 5 aydır Superonline internet kullanıcısıyım, sözleşmem kapsamında Turkcell TV hizmeti vardı 24 Nisan itibari ile Televizyon ekranında sözleşme güncellemesi adı altında bir uyarı belirdi ve kabul et demediğimiz takdirde hizmet alamayacağımız şeklinde uyarı gelmeye başladı. Dolayısı ile TV izleyemez hale geldim, çağrı merkezi yetkilileri ile görüştüm: Superonline ile sözleşme yaparken sözleşme süresince her sözleşme güncellemesini kayıtsız şartsız kabul edeceğimi beyan etmedim, bu durumun dayatma olduğunu ve hukuksuz olduğunu düşünüyorum!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  17:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.04.2015 17:00 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 27 Nisan
  14:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE