Superonline Sözleşme Feshi.

Ayşegül Ö. |

522**** numara aboneli internet. Çalışmayan var olmayan alt yapısı olmadığı için bağlanmayan bir internete Eylül ayında noterden sözleşmemizi fes ettiğimiz halde 5 aylık fatura tahsilatı isteniyor. Sayın Superonline firması bağlanmayan, kullanılmayan, fes edilen bir internet için 250,00 TL nasıl bir fatura tahsilatı istiyorsunuz. Superonline galiba size derdimizi anlatamıyoruz. Milletin fatura tahsilatından önce verdiğiniz hizmeti bir araştırın. Şayet hizmet veremiyorsanız fatura kesmeye de hakkınız yoktur. Alınmayan hizmet için fatura tahsilatını sizin firmada var.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  17:06

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.01.2016 17:00’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Ocak
  16:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE