08 Şubat 2016

Superonline Sözleşme Dışı Faturalandırma Yaptı!

Superonline ile kontratımın bitmesi sonucu yeni kontrat yaptım geçen ay, paketin adı fiber üçlük tarifesi. Telefonda ben müşteri temsilcisiyle yaptığım konuşmada 54 TL olarak anlaşmama rağmen bu ay benden 70,90 TL fatura kesilmiş. Önceki faturaları incelediğim zaman telefon ve TV paketinin bu pakete dahil olduğu için tam tutarın indirim olarak yansıdığı görülüyor, fakat bu ay bu indirim yansımamış ve sanki bunlar aynı pakette değilmiş gibi ayrı ayrı faturalandırılmış, neyse ki bu durumu ilk ayda fark ettim, fark etmeseydim benden 600 TL fazla kesilecekti. Müşteri hizmetleriyle görüştüm, bundan sonraki aylarda 54 TL olarak faturalandırılacak dedi ama bu fatura 71 TL ödenecek. Bu gibi şeylerle müşteriyi oyaladığınız için dönüp bakmalısınız. Bunun halk arasındaki adı yanıltmaca, bu ayki 17 TL ekstra fatura sorunu çözülmediği takdirde tüketici hakem heyetine başvurmak zorunda kalacağım.

Yücel 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi12 Şubat 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Turkcell TV Temsilcisi11 Şubat 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 11.02.2016 16:00'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

  • Turkcell TV Temsilcisi08 Şubat 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön