Superonline Sözde Kotasız İnternet

Tahir G. |

100GB AKK'lı Gece kuşu tarifesindeyim, ayda 70 lira verirsem gece 00:00-06:00 arası sınırsız 50Mbit internet kullanabileceğimi belirttiler, inandım 2 yıl taahhüt verdim. ilk 6 ay sorunsuz kullandım. Aralık ayında kotamın yarısı dolmadan hızım 3Mbite düşürüldü, Superonline'yi aradım, 5 gün sonra düzelttiler, bu olaydan sonra 00:00-06:00 arası yaptığım download kotama aynen işlenmeye başladı. 5 aydır teknik servisi aradım, e mail attım, çözüm yok! Arayan ya benim yetkim yok deyip başka bir yetkisize yönlendiriyor, ya da geçen ayki gibi 'Bu konuda çok şikayet var, teknik ekip sorunu halletti gelecek ay sorun olmayacak' diye oyalıyorlar...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tahir G.
  02 Mayıs
  10:57

  5 Ay oldu, hala yeterince inceleyemediniz mi? Hep copy paste aynı cevap, sonra biri arıyor, "Ben fatura bölümündeyim, bu teknik bi arıza, benim yetkim yok" ya da "Ben Teknik arıza bölümündenim, AKK ile ilgili benim işlem yapma yetkim yok" deyip savıyor... Bu mu hizmet?!

 • 02 Mayıs
  10:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE