Superonline Sözde Hizmet Kalitesi!

Hüseyin A. |

Yaklaşık 3 ay önce benim hattım Superonline idi. Ben pos cihazımı kullanamadığım için (pos cihazından çekim yapılmıyor) Superonline'ı aradım Antakya'da müşteri hizmetleri olmadığını bana kendi imkanlarımla sorunu çözmem gerektiğini söylediler.

Bana yardımcı olmadıkları için hattımı TTNET'e taşıdım ancak Superonline hattımı kapattırmadı. Şu anda hem TTNET hem de Superonline faturası geliyor. Superonline'ı aradığımda benden hattı kapatma bedeli istediler ve ben kullanmadığım internetin faturasını ödemek istemiyorum, pos cihazını kullanamadığım için birçok müşterimi de kaybettim. Beni her konu da mağdur ettiler. Ben mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  10:45

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.12.2015-10:43 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Hüseyin A.
  17 Aralık
  11:19

  Yaklaşık 3 ay önce benim hattım Superonline idi. Ben pos cihazımı kullanamadığım için (pos cihazından çekim yapılmıyor) Superonline ı aradım Antakya'da müşteri hizmetleri olmadığını bana kendi imkanlarımla sorunu çözmem gerektiğini söylediler. Bana yardımcı olmadıkları için hattımı TTNET e taşıdım ancak Superonline hattımı kapattırmadı. Şu anda hem TTNET hem de Superonline faturası geliyor. Superonline ı aradığımda benden hattı kapatma bedeli istediler ve ben kullanmadığım internetin faturasını ödemek istemiyorum, pos cihazını kullanamadığım için birçok müşterimi de kaybettim. Beni her konuda mağdur ettiler. Ben mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

 • 15 Aralık
  12:25

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE