Superonline Söylenenlerden Bıktım.

Berkay Tuğkan K. |

Yalan'larınızdan bıktım. Bağlayana kadar onca şey söylüyorsunuz, taahhüt bağlayana kadar asla olmayacak dediğiniz şeyler her gün devam ediyor. Bana "hızınız asla düşük olmayacak bu sefer" dediniz uzattırdınız taahhüdü hiçbir şekilde hızlı internet kullanmıyorum. Arıyorum müşteri hizmetlerini anlık çözüm sağlanıyor, 1 saat sonra yine aynı terane. Her dakika müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım. Ben bu firmanın AKK'sı kadar saçma bir şey görmedim. Evde kullanılmadığı halde bile AKK'sı doluyor. Sonra AKK'nı bahane edilip "hız düşüklüğü" diyorlar. 6 günde "31 GB AKK'sı" kaldı diyor. Bunun çözümü yok artık, inanmıyorum. Hep aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldık. Hakkı'mı başka mevkilerde sonuna kadar arayacağım.

Etiketler :

Adil Kullanım Kotası İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  14:26

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 08.08.2016 14:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Ağustos
  10:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE