18 Haziran 2016

Superonline Söylenenler Yapılmıyor!

Yılları aşkın süredir Superonline müşterisiyiz. Ancak son 1 1.5 yıldır Superonline kötü bir hizmet vermektedir diyeceğim ama hizmet dahi verememektedir. 8Mbit ADSL paketim var ancak hızım 2Mbit 3Mbit gibi komik rakamlarda sürünüyor. Bulunduğum şehrin yoğunluk ve internet kullanımı açısından belki de en potansiyelli caddesi üstünde oturuyorum ama Superonline yıllardır buraya herhangi bir altyapı çalışması ya da iyileştirme çalışması yapmış değil.

Sürekli internetim kopuyor, sürekli hızımda dalgalanmalar oluyor ve bu artık bıkkınlık verdi. En kısa sürede bölgeye ve gerekirse adresime ekip gönderilip bu sorunun giderilmesini ve daha önce telefonda konuşup bana 2016 yılında fiber çalışması yapılacaktır caddenizde denmesine rağmen yapılmamasının sebebini öğrenip fiber altyapı için gerekli çalışmaları yapmalarını istiyorum.

Emre 27 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi23 Haziran 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi23 Haziran 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 22.06.2016 09:28'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

  • Superonline Temsilcisi18 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön