Superonline Söylediklerini Yapmıyorlar!

Nevzat P. |

0216999**** numaralı call center çalışanları ( Artık isimlerini ezberledim ) 10 nisan 2013 te arayarak bir kampanyaya beni dahil etmek istediler aylık 11. 99 TL ye aylık 200 DK konuşma ev sabit hattınıza tanımlanacak ve size " Siemens marka telsiz ev telefonu hediye edeceğiz " dendi.

1. Bana söylenilen telefon Siemens marka bir telefondu ama gelen telefon Gigaset AŞ180 diye piyasada 50 TL civarına satılıyor (yaptıkları ses kayıtlarında bu var)
2. Kampanya kapsamında ınternet hızım yükseltilecekti hala hiçbirşey olduğu yok 4-5 kez ben onları aradım en son 37 DK konuştum geri dönçez diyorlar bişey olduğu yok hep oyalama. Sadece satış için arıyorlar hizmet kaliteli değil.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nevzat P.
  25 Nisan
  03:30

  Hala ne arayan var ne soran hep hikaye buraya standart bir laf yapıştırıp sallıyorlar insanı. Onların beni aradığından çok ben onları aradım. Yazıklar olsun. cezası falan neyse ödeyip hizmetlerimi kapattırcam, sinirlerimin harap olmasına değmez.

 • Nevzat P.
  23 Nisan
  15:58

  Ne arayan var ne soran aynı tas aynı hamam. Hizmet kaliteniz sıfır.
  Şu hale bak günler geçti aradan her ay takır takır para ödeyip kullandığım servisin bana karşı tutumuna bak. Ayıp size bende prestijli kaliteli bir firma sanmıştım.

  Rezalet

 • 22 Nisan
  14:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE