Superonline Söyledikleri Ücreti Uygulamıyorlar.

Memet F. |

1-2 ay önce Superonline'a geçiş yapmadan önce statik IP fiyatına 5 lira diyen Superonline şimdi statik IP'ye 9 lira diyor. Kayıtları dinleyip o zamandan statik İP talebimin olduğunu ve beni yanıltıcı şekilde konuştuklarını duyabilirler! O zaman statik IP bakımdaydı falan laflarını duymak istemiyorum çünkü geçiş yapmadan önce bana fiyat verip var dediler.

Geçiş yapmadan önce "özellikle sordum" geçiş yapabilirsiniz statik IP var fiyatı da 5 lira dediler. Şimdi ise farklı konuşuyorlar. Durumun düzeltilmesini ve bana verilen fiyattan statik IP kullanmak istiyorum. En başta da bir sürü sorun yaşamıştım arayıp özür dilediler. Sıkıldım Superonline'ın devamlı sorun çıkarmasından.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Memet F.
  10 Haziran
  01:00

  Haksız oldukları halde, sadece dediğimiz dedik politikalarını tekrarlamak için aradılar. Gerekli düzeltme yapılmazsa tüketiciyi yanıltmak (kandırmak)dan Superonline dava açacağım.

 • 23 Mayıs
  12:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE