Superonline Sorunumla İlgilenmedi.

Bayhan B. |

Mağduriyetimle ilgili bana telefonla ulaştılar telefon görüşmelerini dinleyip bana bilgi vereceklerini belirttiler ama geçen süre zarfında firmadan bir daha aramadılar ama ödeme yapmam için avukatlık bürosundan tarafından her gün mesaj veya telefon görüşmesi ile en kısa sürede ödeme yapmamı istiyorlar. Yoksa yapılmış olan borç indirimlerinin iptal edilip icra masraflarıyla birlikte ödeme için icra takibine başlanacağını belirtiler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayhan B.
  05 Ocak
  18:03

  Son şikayetim üzerine beni aradılar ve dinlediler şikayetlerimde belirttiğim adres değişikliğinde yapılmayan nakil işlemi için müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerimi dinlemelerini istedim aylardır bu talebimi dikkate almayan firma temsilcileri aşırı ısrarım neticesinde bir gün içinde dinleyip bana döndüler yasal takipte olduğum için şikayetimle ilgili hiçbir işlem yapamayacaklarını bunun için en kısa sürede borcumu ödememi istediler.

 • 30 Aralık
  12:26

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"