14 Kasım 2014

Superonline Sorunlarla İlgilenmiyor.

Bu gün firmanın 08502***222 no'lu telefonundan bana niçin cevap verilmediği sorduğumda biri cevap verdi dediler. Ben bu konu hakkında ayrıntılı konuştuğum bir Superonline temsilcisi hatırlamıyorum.

Artı ödemelerden düşerler diye bir iki saat para yatırmadım diye İnternet'imi kestiler. Hemen yatırdım. Açtılar. Ekim ayı faturasına da 20 TL aç kapa cezası kesmişler. Hukuk yok tabi. 188 TL için avukat tutsam 400-500 lira. Bunu biliyorlar.

Tüm tanıdıklarıma olumsuzlukları anlatıyorum. Seneye kasımda bırakacağım. Bakalım o gün de hukuksuz devam ettirecekler mi? İşte o zaman dava açmamı kimse engelleyemez.

Ali 90 Okunma

Cevaplar

  • Ali18 Kasım 2014

    Hiç memnun değilim.Bana tüketici haklarından kendilerine ulaşan yazı olmadığı söylendi.Oysa aynı yazıyı faksladım.Ulaştığına dair elimde slip var.Ulaşmadığını söylüyorlar.Her arayışımda aynı kişiyle tesadüfte olsa ikinci kez konuşamadım.Varın anlayın gerisini.

  • Superonline Temsilcisi14 Kasım 2014

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön