Superonline Sorunları Çözemiyor.

Hakan M. |

15 gündür sürekli müşteri hizmetlerini arıyorum. Telefon ses problemini bir türlü yapamıyorlar. Her aradığımda modemi açın kapatın güncelleme yaptık arıza kaydı açtık diye bizi yanıltıyorlar. İşyerimize Turkcell Superonline almakla çok büyük bir hata yaptığımızı anladık. Eski alt yapılarla bu iş olmayacak. Şu an mağdur durumdayız. İnternet ve telefon paketinin iptalini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Süre

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan M.
  09 Ağustos
  09:57

  Beceriksiz Superonline arıza sorunumuzu hala çözemedi... Bu kadar pasif bir firma görmedin Türk Telekom'da böyle sorunlarım hiç olmamıştı... Bu yazıyı okuyanlar sakın ha Superonline tercih etmeyin... Süper sorunlar yaşarsınız... .

 • Hakan M.
  23 Temmuz
  18:08

  Turkcell Superonline tam bir rezalet gerçekten sakin ha bulaşmayın illahlah detirtiyor insanı interneti kopar sürekli bağlanamassın telofonu ses sorunu bitmez konuşamazsın... Arıza ekibi yok... Böyle bir firmayı nasıl oluyor da hizmet vermek için çıkıyor anlamadım... Sözleşmeye güveniyor. Müşterlerini mağdur ediyor. Şikayetimi hala yapamadılar... Sorumsuz bir firma...

 • Hakan M.
  21 Temmuz
  13:36

  Sorunum devan etmektedir... Hiç memnun kalmadıgım bir firma. 1 aydır yapılmadı bizi mağdur etti. Yazık bu şikayetimi okuyanlar sakın ha Superonline tercih etmeyin... mağdur olusunuz...

 • 19 Temmuz
  08:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.07.2016 14:58’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 14 Temmuz
  09:09

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE