Superonline Sorun Üstüne Sorun!

Ayşe Y. |

Aralık ayında Superonline'a geçmek için başvurdum. Modemi eve bıraktılar ve takıldığında aktif olur dediler. Evde taktım ancak çalışmadı. Aradım, arıza kaydı açtılar ve Telekom'a yönlendirdiler. Telekom onlarla ilgili olmadığını söylediler. Yine aradım yine Telekom'a yönlendirdiler. Bu süreç birkaç defa daha sürdü. Sonra modemi değiştirdiler yine aynı. Bu arada devamlı fatura geldi, bana ücret almayacağız deseler de kartımdan çekildiğini fark ettim. Şimdi iptal işlemleri ile uğraşıyorum. 2 defa faks çektim gelmedi dediler. Modemi istediler, kargo ile gönderdim almadılar, elden olacak dediler. Bu arada kartımdan çekilen ücret ve abonelikten cayma bedeli cabası. Sonraki adım Tüketici Mahkemesi.

Etiketler :

Yanlış/Habersiz Tahsilat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  17:21

  Konu ile ilgili müşterimiz ile 09.07.2015 17:13 tarihinde görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 09 Temmuz
  16:52

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE