Superonline Sorun Giderilemiyor.

Burak K. |

Daha bir ay olmadı interneti açtıralı. Tam olarak 16 gündür arıza sebebi ile internet kullanamamaktayım. Her gün arıyorlar, sorunun santral kaynaklı olduğunu söylüyorlar. Aklım almıyor santral kaynaklı sorun 16 günde çözülemiyor. Sorun belki benim evimde ama ben bu 16 gün içinde evimin yakınında tek bir kişi görmedim, bu sorunun çözümü ile ilgilenen. Sürekli internet kullanması gereken, işi internette olan birinin 16 gün internet kullanamaması feci ve bir o kadar vahim bir durum. Başka bir firmadan sırf kötü hizmet veriyorlar diye bu firmaya geçiş yaptım ama bunlar hizmet bile vermiyor. İsyan bayraklarını çekmiş vaziyetteyim. Başkalarının evlerinde internet kullanacağım diye kötü duruma düşüm.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  17:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.02.2016 17:10’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Burak K.
  30 Ocak
  13:32

  27 Ocak'ta beni Şikayetvar.com üzerindeki şikayetim için çağrı merkezinden bir bayan aradı. Bana " Bundan sonra sorununuzla ben ilgileneceğim. " dedi. Bu bayanla sadece bir kere konuştuk. Aramasının üzerinden 2 gün geçti, bugün 3. gün. Kendisi bundan sonra bir kere arayıp " sorununuzla ilgili şunu yaptık. " demedi. Onun yerine günluk olarak çağrı merkezinden farklı kişiler arayıp tekrarladıklari aynı cümleleri tekrarladılar. Sorunum halen çözüm bulmuş değil.

 • 27 Ocak
  09:42

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE