Superonline Sorun Çözümü Olmadı.

Selim D. |

Superonline' dan almış olduğum kurumsal abonelik için satış elemanı "cayma bedelim" olmadığı için 4 ay ücretsiz olarak ilk ay 8mbps, yeterli olmazsa hızın 16 mbps artırılarak devam edebileceğim bir paket açılımı yapıldı. Fakat ne hız sorunum çözüldü ne de faturalarım ödendi. Birde eleman işten ayrılmış. Ne mantıksa şirketi aradığımda çözüm üretmek yerine "şikayet edin" deniyor. Ama ne hikmetse aynı kurum anında "cayma bedelini geçiriyor. Bir çok yönden mağdur olan bizken bu neyin bedeli. Ödenmeyen faturalar, yaşadığınız sıkıntılar ve hatta bugün bankaya gitsem karşıma çıkacak olan "ödenmemiş fatura sebebiyle kredi notu" hem de 4 ad. Üst üste.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim D.
  04 Ağustos
  18:29

  Maalesef konu ile ilgili hiçbir çözüm üretilmedi. Üstüne ayrıldığım için 90 küsur TL cayma bedeli çıktı. Hadi onu biliyorduk birde hiç yapılmayan bir yeniden hat açma bedeli çıktı. Kendi taahhüdünü (satış temsilcisi onu temsil ediyor) yerine getirmeyip geç ödenen fatura için, kapanmayan hatta açma bedeli. Büyüksün Superonline ama asla hizmette değil. Neyin bedeli bu. hak denen şey varsa benimki kesinlikle helal değil

 • 04 Ağustos
  16:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 03 Ağustos
  14:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE