Superonline Sorun Çözülmüyor...

Deniz Ö. |

Ankara'nın göbeği denilecek bir noktada Superonline internete geçiş yaptık. Daha önce t******* kullanıyorduk. Memnun olmadığımız için Superonline'a geçtik ama geçmez olaydık. Haftada 1 kez internet bağlantımız yerlerde sürünüyor. Her müşteri hizmetlerini aradığımızda güncelleme yapılıyor internet düzeliyor. Ama en fazla 1 hafta sonra yine aynı sıkıntı yaşanıyor. Müşteri hizmetlerinden arkadaşlar ağız birliği yapmış gibi sürekli "aynı sıkıntıyı yaşarsanız tekrar arayın" diyorlar. Kalıcı bir çözüm bulunmayacak mı dediğimde "şu an bir sıkıntı yok olursa tekrar arayın" diyorlar. t******** ile en azından internete giriyorduk. Şimdi Superonline müşteri hizmetleri ile akraba gibi olduk. 3 ayda Superonline'ı aradım. Az önce yine aradım ve durumu anlattım. Standart cümleler ile kayıt aldılar. Bakalım ne olacak.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  08:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.05.2016 16:30’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 03 Mayıs
  09:09

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE