Superonline Sorumluluktan Kaçıyorlar!

Deniz S. |

Yaklaşık bir ay önce Superonline abonesi oldum. Dün itibariyle gerçek anlamda internet kullanabilmeye başladım. İlk kurulum yapan Superonline elemanı asılsız beyanla imzamı aldı, istersem ücret ödemeden vazgeçebileceğimi söyledi ama ceza ücreti çıkardılar!

En nihayetinde evin iç tesisatında sıkıntı olduğunu söylediler. Ben olmadığını, T.Telekom'un kontrol etmeden kafasına göre böyle yazdığını söyledim. Elektrikçi getirin dediler peki evde sıkıntı yoksa elektrikçinin parası ne olacak dedim...

Şimdi elektrikçi geldi ev tesisatında sıkıntı olmadığını, T.Telekom'un bağladığı bağlantıda sorun olduğunu söyledi. Arıza kaydı açtırdık T.Telekom geldi tane tane anlatıp hallettik. Elektrikçiye verdiğim ücreti geri istiyorum. Bir aydır bağlıymış gibi duran internet ve bana yapılan haksızlığa karşılık tarafımdan özür dilenmesini ve tazmin edilmesini talep ediyorum!

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz S.
  01 Haziran
  20:43

  2 ay ücretsiz net verdiler özür dilediler teşekkür ederim şikayetvar:) ama yine de taahhüt sürem dolunca iptal etmeyi planlıyorun çünkü çok yordular beni...

 • 31 Mayıs
  13:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 31.05.2016 13:10’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 31 Mayıs
  13:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE