Superonline Sisteme Girilmesi Bekleniyor.

Emre Ş. |

Superonline fiber net başvurusu yaptık. Bize alt yapının olmadığını söylediler sonra imza toplanırsa yapılabileceğini söylediler. Bizde topladık geldi yapıldı apartmana portu takıldı fakat 2.5 haftadır sisteme giriş yapılmadığı için fiber net alamıyoruz.

Yan apartmanı 1 haftada hallettiler adamına göre mi iş yapılıyor? Anlamadım toplam fiber net için ayırdığımız zaman 3 ayı geçti hani çevremizde olmasa diyeceğim o da değil. Lütfen artık şu sisteme girişleri yapınızda bizde evimize fiber neti bağlayalım artık!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  18:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile11.02.2016 18:13’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 09 Şubat
  09:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE