Ahmet Ş. Teşekkür Mesajı

Müşteri hizmetlerinden beni arayan Ali beye teşekkürler.

Superonline Sistem İzin Vermiyor!

Ahmet Ş. |

2 ayrı adreste aboneliğim bulunmakta. Bunlardan bir tanesi daha önce ailemle yaşadığım için kullandığım eski aboneliğim diğeri ise şu an kendi yaşadığım evimde kullandığım aboneliğim. Az önce müşteri hizmetleriyle yaptığım telefon görüşmesinde aboneliklerimin arasındaki adres değişikliğinin yapılamayacağını öğrendim. Nedeni ise iki adresimde de aboneliğim bulunmasıymış.
Çözüm için ise 3. bir adres vermem gerekiyormuş.

Hayatımda bu kadar saçma bir şey duymadım. Peki ben hangi adresi 3. adres olarak bildireceğim dediğimde ise bir akrabanızın adresi olabilir diyor. Yani 1 hafta benimle alakası olmayan bir adrese nakil işlemini bekleyeceğim sonra 1 hafta da ev adresime gelsin diye bekleyeceğim. Reklamlarda şarkılarla Turkcell'le bağladıkları hayatın gerçek yüzü "sistem izin vermiyor". Müşteri hizmetleri bu konuyla ilgili şikayet kaydı da oluşturamıyor çünkü "sistem izin vermiyor"

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  11:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.08.2016 11:18’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Ahmet Ş.
  05 Ağustos
  22:48

  Müşteri hizmetlerinden beni arayan Ali beye teşekkürler.

 • 01 Ağustos
  12:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE